Forum www.gotowenawszystko.fora.pl Strona Główna

"Gotowe na wszystko"- informacje i ciekawostki.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.gotowenawszystko.fora.pl Strona Główna -> Informacje o serialu
Autor Wiadomość
Bree
Administrator
Administrator


Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 308
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 15:30, 02 Lut 2010    Temat postu: "Gotowe na wszystko"- informacje i ciekawostki.

"Gotowe na wszystko" w skrócie:
Po śmierci bliskiej przyjaciółki, cztery silne i twardo stąpające po ziemi kobiety biorą na siebie życie i wszystkie jego oferty -- czasem w bardzo zabawny i z nutką czarnego humoru sposób.

Pierwsza premiera:
3. października, 2004 (USA)

Występują:
Teri Hatcher jako Susan Mayer
Felicity Huffman jako Lynette Scavo
Marcia Cross jako Bree Hodge
Eva Longoria jako Gabrielle Solis
Nicollette Sheridan jako Edie Britt
Ricardo Chavira jako Carlos Solis
Andrea Bowen jako Julie Mayer
Brenda Strong jako Mary Alice Young
James Denton jako Mike Delfinp
Doug Savant jako Tom Scavo

Ciekawostka #1:
Domy na Wisteria Lane są dosyć popularne. Można je również zobaczyć w produkcajch takich jak "Animal House", "Hardy Boys" oraz "Leave it to Beaver".

Ciekawostka #2:
Twórca serialu Marc Cherry stworzył postać Bree wzorowany na jego własnej matce,

Ciekawostka #3:
Brenda Strong i Steven Culp nie grali w pilocie serialu. Sheryl Lee zagrała Mary Alice Young, a Michael Reilly Burke zagrał Rexa Van De Camp.


Informacje:

Seria zaczyna się gdy Mary Alice Young (Brenda Strong) pozostawia swój doskonały dom w najpiękniejszym z przedmieść popełniając samobójstwo. Teaz zabiera nas w sekrety życia jej rodziny, przyjaciół i sąiadów, wszystko to unikalnie komentując.

Krąg jej przyjaciółek na Wisteria Lane obejmuje Susan Mayer (Teri Hatcher), rozwódkę, która obecnie jest żoną Mike i ma małego synka oraz nastoletnią córkę; Lynette Scavo (Felicity Huffman), która wygrała walkę z rakiem i, która pomaga swojemu mężowi Tomowi zarządzaniu pizzerią; Bree Van De Kamp (Marcia Cross) wdowa, która ponownie wyszła za mąż za Orsona Hodge'a; Gabrielle Solis (Eva Longoria) byłą modelkę, która miała wszystko co tylko zapragnęła oraz seryjną rozwódkę Edie Britt (Nicollette Sheridan) sąsiadke z piekła rodem, która ma skłonności do mężczyzn innych kobiet -- obrączka nie ma żadnego znaczenia dla Edie.

Mężczyźni: Mike Delfino (Jamie Denton), hydraulik, który podbił serce Susan; cudowny mąż Lynette Tom (Doug Savant), który ma nieślubną córkę i jest właścicielem Pizzeri Scavo; lepsza połowa Gabrielle, Carlos (Ricardo Antonio Chavira), oslepiony przez tornado, które przetoczyło się przez tą spokojną okolicę, rozwiódł się i powtórnie ożenił z Gabby.

Ze swojego uniklanego punktu widzenia, Mary Alice widzi więcej teraz niż za życia i zmaierza podzielić się tymi wzystkimi pysznymi tajemnicami, które kryją się za zamkniętymi drzwiami każdego sąsiada w tym pozornie idealnym amerykańskim przedmieściu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bree
Administrator
Administrator


Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 308
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 0:00, 23 Lut 2010    Temat postu:

Kilka ciekawostek...

· Teri Hatcher złamała dwa żebra podczas kręcenia sceny wpadania w tort weselny. Nalegała jednak, by nie przerywać produkcji.

· W odcinku pt. "Let Me Tell You Why I Believe In You" (seria 2) - Lynette (Felicity Huffman) tańczy w barze do piosenki "Boogie Shoes", wykonywanej przez KC i Sunshine Band. Huffman tańczyła już do tej piosenki wcześniej, grając Dane Whitaker w serialu "Sports Night" (1998).

· Twórcy serialu wymienili aktorkę Sheryl Lee ponieważ sądzili, że jej głos zza kadru jako narratora powinien zawierać więcej komizmu i być przedstawiany przez osobę bardziej przyziemną i mniej uduchowioną. Jednakże twórcy mają nadzieję, że Lee pojawi się w serialu gościnnie.

· Miranda Richardson odmówiła gościnnego występu w drugiej serii.

· W odcinku, "Anything You Can Do" mąż Lynette przedstawia swój pomysł na to, jak zareklamować produkt swoim klientom, ale oni nie są zbyt zainteresowani jego pomysłem. Lynette sugeruje reklamę na torbach z pralni chemicznej ponieważ "wiszą w twojej szafie miesiącami i są nieustającą reklamą". Klientom ten pomysł bardzo się podoba. W ramach promocji tego serialu, ABC tak właśnie zrobiła. Stacja umieściła hasło reklamowe serialu "Everyone has a little dirty laundry" (Każdy ma jakieś małe brudy do wyprania) na tysiącach toreb.

· Kiedy syn Bree oświadcza jej, że jest gejem, odpowiada ona: "Kochałabym cię nawet wtedy, gdybyś był mordercą" ( "I'd love you even if you were a murderer"). Te same słowa usłyszał Marc Cherry (scenarzysta) od swej matki, gdy powiedział jej o swych preferencjach seksualnych.

· W pierwszej wersji odcinka pilotującego wystąpiła Sheryl Lee jako Mary Alice Young, Michael Reilly Burke jako Rex Van De Camp i Kyle Searles jako John. Lee została zastąpiona Brendą Strong, Reilly - Steven'em Culp i Searles - Jesse'm Metcalfe. Ich sceny zostały ponownie nakręcone do reklamowego spotu.

· Kiedy Mary Alice po raz pierwszy otrzymuje list z pogróżkami (odcinek pilotowy), na kopercie zamiast Fairview widnieje adres: Secretsville, USA.

· Zdjęcia kręcono w USA, w Kalifornii - w Hollywood w Los Angeles i Universal City.

· W pilocie serii Marta Huber wspomina, że musiała opiekować się synem Edie Britt. W nastepnych odcinkach nie ma nawet wzmianki o tym, że Edie jest matką.

· W 2005 roku Susan & Mike zajęli 7 miejsce w rankingu amerykańskiej telewizji i magazynu TV Guide na najlepszy serialowy pocałunek.

· Do roli Susan, granej przez Teri Hatcher, były brane pod uwagę: Calista Flockhart, Heather Locklear i Mary-Louise Parker.

· W serialu zastosowano ciekawy chwyt - tytuł każdego epizodu (oprócz odcinka pilotowego) jest równocześnie tytułem znanej piosenki, np. "Suspicious Minds", "Love is in the Air", "Sunday in the Park with George".

· Susan Mayer jest autorką książek dla dzieci. Tytuł pierwszej z nich to "Mrówki w moim piknikowym koszu" ("Ants in My Picnic Basket").

· Wisteria Lane została użyta w filmach "Leave It to Beaver" (1957) i "Gidget" (1965).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bree
Administrator
Administrator


Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 308
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 0:10, 23 Lut 2010    Temat postu:

Kolejna porcja ciekawostek...

obsada
# Do roli Susan, granej przez Teri Hatcher, były brane pod uwagę: Calista Flockhart, Heather Locklear i Mary-Louise Parker.


# Roselyn Sanchez ubiegała się o rolę Gabrielle.


# Początkowo w rolę Caleba Applewhite miał wcielić się Page Kennedy.


# Joan Collins była bardzo zainteresowana rolą serialowej matki Teri Hatcher. Ostatecznie jednak rolę Sophie Bremmer powierzono Lesley Ann Warren.


# Florence Henderson ubiegała się o rolę matki Lynette Scavo, granej przez Felicity Huffman. Ostatecznie rola trafiła do Polly Bergen.


błędy filmowe

# W jednym z odcików dowiadujemy się, ze Orson urodził się w 1964 roku, w innym zaś jest to rok 1972.


inne
# W pierwszej wersji odcinka pilotującego wystąpiła Sheryl Lee jako Mary Alice Young, Michael Reilly Burke jako Rex Van De Camp i Kyle Searles jako John. Lee została zastąpiona Brendą Strong, Reilly - Steven'em Culp i Searles - Jesse'm Metcalfe. Ich sceny zostały ponownie nakręcone do reklamowego spotu.


# Twórcy serialu wymienili aktorkę Sheryl Lee ponieważ sądzili, że jej głos zza kadru jako narratora powinien zawierać więcej komizmu i być przedstawiany przez osobę bardziej przyziemną i mniej uduchowioną. Jednakże twórcy mają nadzieję, że Lee pojawi się w serialu gościnnie.


# Wisteria Lane została użyta w filmach "Leave It to Beaver" (1957) i "Gidget" (1965).


# W odcinku, "Anything You Can Do" mąż Lynette przedstawia swój pomysł na to, jak zareklamować produkt swoim klientom, ale oni nie są zbyt zainteresowani jego pomysłem. Lynette sugeruje reklamę na torbach z pralni chemicznej ponieważ "wiszą w twojej szafie miesiącami i są nieustającą reklamą". Klientom ten pomysł bardzo się podoba. W ramach promocji tego serialu, ABC tak właśnie zrobiła. Stacja umieściła hasło reklamowe serialu "Everyone has a little dirty laundry" (Każdy ma jakieś małe brudy do wyprania) na tysiącach toreb.


# Teri Hatcher złamała dwa żebra podczas kręcenia sceny wpadania w tort weselny. Nalegała jednak, by nie przerywać produkcji.


# Zdjęcia kręcono w USA, w Kalifornii - w Hollywood w Los Angeles i Universal City.


# W 2005 roku Susan & Mike zajęli 7 miejsce w rankingu amerykańskiej telewizji i magazynu TV Guide na najlepszy serialowy pocałunek.


# Miranda Richardson odmówiła gościnnego występu w drugiej serii.


# Kiedy syn Bree oświadcza jej, że jest gejem, odpowiada ona: "Kochałabym cię nawet wtedy, gdybyś był mordercą" ( "I'd love you even if you were a murderer"). Te same słowa usłyszał Marc Cherry (scenarzysta) od swej matki, gdy powiedział jej o swych preferencjach seksualnych.


# W serialu zastosowano ciekawy chwyt - tytuł każdego epizodu (oprócz odcinka pilotowego) jest równocześnie tytułem znanej piosenki, np. "Suspicious Minds", "Love is in the Air", "Sunday in the Park with George".


# Susan Mayer jest autorką książek dla dzieci. Tytuł pierwszej z nich to "Mrówki w moim piknikowym koszu" ("Ants in My Picnic Basket").


# W odcinku pt. "Let Me Tell You Why I Believe In You" (seria 2) - Lynette (Felicity Huffman) tańczy w barze do piosenki "Boogie Shoes", wykonywanej przez KC i Sunshine Band. Huffman tańczyła już do tej piosenki wcześniej, grając Dane Whitaker w serialu "Sports Night" (1998).


# Kiedy Mary Alice po raz pierwszy otrzymuje list z pogróżkami (odcinek pilotowy), na kopercie zamiast Fairview widnieje adres: Secretsville, USA.


# Scenarzysta serialu Marc Cherry napisał rolę Susan Mayer specjalnie dla Mary Louise Parker, jednak aktorka odmówiła. Ostatecznie w postać wcieliła się Teri Hatcher.


# Na tablicach rejestracyjnych samochodów jest napis "Eagle State".


# Gwiazdy serialu "Gotowe na wszystko" zostały uznane za Królowe Stylu w rankingu przeprowadzonym przez program telewizyjny "Entertainment Tonight" w 2005 roku.


# Marc Cherry, scenarzysta serialu powiedział, że pomysł napisania scenariusza do pilota zrodził się po rozmowie z matką, która powiedziała mu, że wychowując swoje dzieci była zdana niemal wyłącznie na siebie, gdyż jej mąż i ojciec dzieci większość czasu był poza domem, a to powodowało że wielokrotnie czuła się "zdesperowana". Dodać można, że dosłowne tłumaczenie tutyłu to "Zdesperowane gospodynie domowe"...


# Żadna stacja telewizyjna nie zdecydowała się kupić serialu, który został zaprezentowany jako komediowy. Dopiero gdy wprowadzono zmiany do scenariusza i zaprezentowano go jako nocną operę mydlaną, telewizja ABC zdecydowała się zakupić do niego prawa.


# Jest pierwszym serialem który zdobył statuetkę Screen Actors Guild Award w kategorii serial komediowy, mimo że zdjęcia do pierwszj serii nie były wówczas skończone.


# Teri Hatcher wcielająca się w postać Suzanne Mayer jest pierwszą osobą, która zdobyła statuetkę Screen Actors Guild Award w kategorii najlepsza aktorka w serialu komediowym, mimo że zdjęcia do pierwszej serii nie były wówczas zakończone.


# Nicolette Sheridan ubiegała się o rolę Bree Van De Camp, lecz ostatecznie zagrała Eddie Britt, zaś rolę Bree powierzono Marcii Cross która starała się o rolę Mary Alice Young.


# Producenci chcieli zrezygnować z pomysłu obsadzenia Ricardo Antonio Chaviry w roli Carlosa tłumacząc, że jest zbyt młody i niewystarczająco słodki do tej roli.


# Aktorki występujące w serialu "Gotowe na wszystko" zostały uznane za najlepiej ubrane kobiety 2005 roku. W przeprowadzonym na żywo, w programie telewizyjnym Entertainment Tonight głosowaniu amerykańskich telewidzów pierwszeństwa musiały im ustąpić między innymi takie gwiazdy jak Charlize Theron, Jessica Simpson, Angelina Jolie i Beyonce Knowles.


# Powikłane koleje losu bohaterek serialu "Gotowe na wszystko" skłoniły zapewne Marcię Cross do głębszego zainteresowania się psychiką człowieka. Ku zaskoczeniu wszystkich aktorka zakończyła niedawno ostatnie ćwiczenia z psychologii klinicznej i zdobyła tytuł magistra.


# Bohaterki serialu doczekały się własnej linii perfum.


# Teri Hatcher doznała kontuzji oka, kiedy na planie serialu "Gotowe na wszystko" eksplodowała żarówka.


# Rex Van De Kampf miał uczulenie na cebule.


# <a href=http://www.filmweb.pl/Person?id=49363>Susan Walters</a>, <a href=http://www.filmweb.pl/Person?id=61144>Sharon Lawrence</a>, <a href=http://www.filmweb.pl/Person?id=58279>Laura Leighton</a>, <a href=http://www.filmweb.pl/Person?id=46677>Roma Downey</a> i <a href=http://www.filmweb.pl/Person?id=31705>Jeri Ryan</a> ubiegały się o rolę Bree Van De Kampf.


# Jeanne Tripplehorn i Alex Kingston chciały wystapić w serialu.


# Bree Van De Kampf ma słabość do lekarzy. Jej mąż Rex był doktorem, narzeczony George farmaceutą, chłopak Peter terapeutą, a bliski znajomy Orson dentystą.


# Producenci chcieli zrezygnować z obsadzenia Ricardo Antonio Chavira w roli Carlosa, tłumacząc, ze jest zbyt młody i nie wystarczająco słodki do tej roli.


# Doug Savant wcielający się w postać Toma Scavo wystąpił w siedemnastu spośród dwudziestu trzech odcinkaów pierwszej serii, mimo to w napisach jego nazwisko pojawiało się na liście aktorów występujących gościnnie. W drugiej serii pojawia się już w czołówce.


# Aktorzy grający w serialu dostawali swoje partie tuż przed rozpoczęciem zdjęć do kolejnego odcinka, aby tajemnica na której opiera się fabuła serialu, nie wydostała się na zewnątrz.


# W 2007 roku zostaną wypuszczone na rynek lalki przypominające bohaterki serialu.


# Motto serialu brzmi:
Everyone has a little dirty laundry,
czyli "Każdy ma jakieś brudy do wyprania."


# Finał 1 sezonu obejrzało ponad 30 milionów ludzi w USA.


# Marc Cherry chciał, aby w rolę Bree wcieliła się Nicole Kidman.


# Imiona państwa Van De Kamp pochodzą z innych seriali autorstawa Marca Cherry'ego: "The 5 Mrs. Buchananas" (Bree) i 'The Crew" (Rex).


# Nieoficjalnie mówi się, że scenarzyści chcieli uśmiercić Bree w odcinku "The little things you do together" [seria 3 odc. 15].


# Początkowo dzieci Lynette miały nosić imiona Peter, Paul, Preston i Patsy zamiast Porter, Preston, Parker i Penny.


# Marc Cherry chciał, aby w rolę Gabrielle wcieliła się Catherine Zeta-Jones.


# Gdy Courtney Cox i Heather Locklear odrzuciły role, pierwsza z powodu ciązy, druga z powodu pracy na planie serialu LAX, do roli Susan brano pod uwagę Michelle Rodriguez, Calistę Flockhart i Mary-Louise Parker.


# Pierwszą aktorką którą Marc Cherry chciał obsadzić w roli Susan była Courtney Cox.


# Początkowo Susan miała nosić nazwisko bohaterki książki "Behind Closet Doors" - Meyer, zamiast Mayer.


# Początkowo Edie Britt miała nazywać się Evie McCall.


# Scenarzyści chcieli usunąć Edie w pierwszym sezonie, lecz jej postać spotkała się z dużą sympatią co uczyniło ją jedną z pięciu tytułowych "Desperatek".


# W pilocie zamiast Brendy Strong w roli Mary Alice Young mogliśmy podziwiać Sheryl Lee.


# Początkowo Mary Alice miała nosić nazwisko Scott zamiast Young.


# Scenarzyści chcieli zastąpić aktora Ricardo Antonio Chavirę po tym jak uznali, że w pilocie wypadł dosyć.. sztywno.


# Początkowo scenarzyści chcieli, aby córka Susan miała na imię Jenna i była dziesięciolatką.


# Andrea Bowen jako jedyna z nastoletnich aktorek pojawia się w czołówce od pierwszego sezonu, a nie jak pozostali młodzi: w pozostałych rolach.


# Początkowo Mike Delfino miał mieć włoskie korzenie, stąd jego włosko brzmiące nazwisko. James Denton, rodowity amerykanin do dziś zastanawia się co skłoniło producentów do przydzielenia mu tej roli.


# W pierwszym pilocie serialu, nie emitowanym w TV, pojawiła się wzmianka o byłej żonie Mike'a - Amy. W drugim nie podano już jej imienia


# W pierwszej wersji pilota producenci chcieli, aby Mike wprowadził się do Wisteria Lane z pięcioletnim synem i aby wokół jego osoby nie było żadnych tajemnic z przeszłości, jednak "wplątali" go do życia rodziny Youngów jako ojca Zacha.


# Początkowo Ian Hainsworth miał nosić nazwisko Kavanaugh.


# Pisząc rolę Betty Applewhite scenarzyści chcieli uczynić z niej głęboko religijną osobę, wychowującą swoje dzieci w bardzo dużej dyscyplinie.


# W pierwotnej werji scenariusza chciano umieścić więcej tajemniczych wątków dotyczących rodziny Applewhite, między innymi koneksje z rodziną Fosterów oraz historię dotyczacą męża Betty.


# Początkowo Betty nie miała byc Afroamerykanką, jednak przypadek zadecydował, że rola trafiła do czarnoskórej Alfre Woodward.


# Początkowo scenarzyści chcieli wprowadzić do serialu wątek z synem Betty zmarłym krótko po urodzeniu.


# Pierwszym wyborem Marca Cherry'ego do roli Rexa był Steven Culp, jednak aktor był już zobowiązany do udziału w innej produkcji przez co rola trafiła do Michaela Reilly Burke'a. Gdy ten nie przeszedl pomyślnie wszystkich przesłuchań Cherry ponowił propozycję Culpowi a ten w końcu przyjął rolę.


# Matthew Applewhite początkowo miał nosić imię Josh.


# Początkowo George Williams miał pojawić się jako postać trzecioplanowa, dopiero później zdecydowano się rozbudować jego rolę, dzięki czemu zagościł w serialu na dłużej.


# Martha Huber początkowo miała nosić imię Edith.


# Robiąc poprawki do scenariusza Marc Cherry zdecydował się stworzyć postać ciekawskiej Azjatki, Mrs. Chang. Gdy jego plan nie doszedł do skutku w jej zastępstwie pojawiła się Martha Huber.


# Art Shepard, sąsiad Lynette podejrzewany przez nią o pedofilię, początkowo miał nosić nazwisko Washburn.


# Oprah Winfrey jest tak wielką fanką tego serialu, że specjalnie dla niej zrealizowano 15-minutowy odcinek, w którym wprowadza się do Wisteria Lane i poznaje sekrety mieszkających tu gospodyń.


# Szef Lynette w 2 sezonie serialu nazywa się Ed Ferrara. W rzeczywistości Ed Ferrara jest scenarzystą i producentem m.in. serialowej wersji filmu "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki".


# Każdy odcinek serialu kręcony jest przez 8 dni, z czego średnio przez 3 w plenerze i 5 w Universal Studio.


# Dom Pani Huber został wykorzystany w filmie Dragnet 1967.


# Dom Mary Alice został wykorzystany w filmie Wiercipięta.


# Dom Gabrielle został wykorzystany również w filmie Harvey.


# Dom Bree został wykorzystany również w filmie Na przedmieściach.


# Dom Susan został wykorzystany również w filmie Dzień zagłady oraz Bedtime for Bonzo.


# Dom Lynette wykorzystano w filmie A to historia.


# Jared Leto otrzymał propozycję zagrania u boku Evy Longorii w serialu (2005 r.).


# Lesley Ann Warren grała Lois Lane w produkcjach "It's a Bird, It's a Plane, It's Superman" (1975) oraz "Superman" (1978). Jej serialowa córka, Teri Hatcher, wcieliła się w rolę Lois Lane w serialu "Przygody Supermana" w latach 1993-1997.


# Sezon 1, odcinek 17. Kiedy Bree prosi Andrew, aby wyniósł śmieci, ten ogląda "Zagubionych".


# Odcinek 9 sezonu czwartego ("Something's Coming" - związany z tornadem) obejrzało 22 miliony widzów.


# W początkowej fazie powstawania scenariusza chciano, żeby John Rowland, z którym romansowała Gabrielle nie był jeszcze pełnoletni, w związku z czym został on oprotestowany i niezaakceptowany. Dopiero po tym zdarzeniu Marc Cherry zdecydował sie go "postarzyć" i dzięki temu poznajemy Johna jako osiemnastolatka.


# Marc Cherry złożył Kathryn Joosten obietnicę, że jej bohaterka (Karen McCluskey) nigdy nie zostanie uśmiercona.


# Jedna z fanek serialu była pod tak wielkim urokiem sukni, którą nosiła Eva Longoria jako Gabrielle w odcinku pilotowym, że napisała do twórców serialu list z prośbą, by podali jej nazwę projektanta. Zamiast tego, dziewczyna otrzymała tę samą suknię, którą oglądała wcześniej w telewizji, i założyła ją na swój bal maturalny.


# Główną inspiracją dla serialu był film "American Beauty".


# Felicity Huffman i Alfre Woodard jako jedyne aktorki z serialu posiadają nominacje do Oscara.


# Doug Savant i Marcia Cross wcześniej już razem grali - w serialu Melrose Place.


# W 1x03 „Suburban Prostitution”, odcinku serialu "Krok od domu" nawiązano tematycznie do "Gotowych na wszystko". Pokazano powierzchowność i zakłamanie mieszkańców przedmieść. Dodatkowo prokurator Annabeth Chase (Jennifer Finnigan)– główna bohaterka "Krok od domu" - w rozmowie o życiu na przedmieściach i aktywności mieszkających tam gospodyń domowych użyła tytułu serialu "Gotowe na wszystko".


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.gotowenawszystko.fora.pl Strona Główna -> Informacje o serialu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin